Dubbel expositie " Beestenboel " bij Kunst & Vliegwerk en Swetterhage

Expositie en permanente opstelling beelden.


Vanaf het begin van dit jaar is er met de kunstenaars van ‘Kunst & Vliegwerk’ gewerkt aan een groot kunstproject. Het project ‘Beestenboel’ is begeleid door Boukje van Iperen, die afgelopen jaar afgestudeerd is aan de kunstacademie van Arnhem.
Tekeningen van dieren, gemaakt door de kunstenaars van het atelier, zijn uit hout gezaagd. Het hout is vervolgens beschilderd in de unieke stijlen die iedere kunstenaar zo typeert. Op deze manier zijn er unieke en kleurrijke dierensculpturen ontstaan. De grootte van de beelden varieert van veertig centimeter tot wel twee meter!

Op 23 oktober om 14.00 uur is de feestelijke opening op het terrein van woonlocatie Swetterhage in Zoeterwoude. Dr. Gerard Gerding, voorzitter van de raad van bestuur van de Gemiva-SVG Groep zal de expositie openen. U bent van harte uitgenodigd. Na de opening zal  de expositie te zien zijn in de tuinen van Swetterhage en in de  galerie van "Kunst & Vliegwerk.De expositie bij Kunst & Vliegwerk loopt van 23 oktober tot 27 november. De beelden in Swetterhage worden permanent opgesteld.